Skarpa Orsk Goście

Patryk Józefowski

27.05.2015

LZS Komorniki do tego spotkania wychodził jako zdecydowany faworyt, rywalem była 9. w ligowej tabeli Skarpa Orsk. Kibice zgromadzeni na stadionie nie zawiedli się na swoich piłkarzach.

Wynik spotkania w 16 minucie otworzył Mateusz Pasiak, futbolówkę dośrodkowaną przez Krystiana Baryczkowskiego posłał pod poprzeczkę bramki Orska. Drugą bramkę strzelił już w 27 minucie. Rafał Baryczkowski głową wyłożył piłkę Pasiakowi a ten precyzyjnie umieścił ją w siatce przyjezdnych. Przed końcem pierwszej połowy trzecie trafienie dołożył Marek Fijałkowski, główkował nie do obrony na nieszczęście M. Józefowskiego. Kolejną asystę zanotował Krystian Baryczkowski. Warto wspomnieć o paradzie Mateusza Szeląga, który w efektowny sposób złapał mocny strzał pomocnika Skarpy.

Po siedmiu minutach drugiej części spotkania Mateusz Pasiak skompletował hattricka. Futbolówkę podaję Krystian Baryczkowski, Pasiak przyjmuję i w jednej chwili oddaje efektowny strzał tuż przy słupku bezradnego M. Józefowskiego. Kiedy gospodarze spoczęli na laurach do głosu doszli goście, którzy w 69 minucie zdobyli honorową bramkę strzelcem bramki Patryk Józefowski. Pół godziny musieli czekać kibice zgromadzeni na stadionie w Komornikach na kolejne trafienie. Dawid Kowal podaję prostopadłą piłkę do Mateusza Tasarza a ten zdobywa piątą bramkę dla Komornik. W 90 minucie Mateusz Pasiak wykłada piłkę Jarosławowi Kulikowi a ten zdobywa 6 i jednocześnie ostatnią bramkę w spotkaniu.

W 19. kolejce LZS Komorniki na własnym stadionie podejmie Błysk Studzionki, spotkanie rozpocznie się jak zawsze o godz. 11.00. Zapraszamy fanów regionalnej piłki.